a
co musisz wiedzieć

O Nas

O Nas

9 – 10 lipca 2022 r. Baltic Moto Show to efekt fuzji dwóch dużych marek: Street Meeting Poland oraz 3TM Targi Motoryzacyjne. Wspólnie połączyliśmy siły, aby stworzyć największe wydarzenie motoryzacyjne w północnej części Polski.

Street Meeting Poland to marka motoryzacyjna zrzeszająca fanów motoryzacji z całej Polski. Swoje wydarzenia niezmiennie organizują przy Polsat Plus Arenie goszcząc na nich wyjątkowe projekty samochodowe, auta klasyczne oraz premium.

3TM Targi Motoryzacyjne to wydarzenie motoryzacyjne z długą historią w północnej części Polski łącząca ze sobą nie tylko piękne pojazdy, wystawców, ale także zapewniająca emocje.

Baltic Moto Show to przede wszystkim wielkie święto motoryzacji. Podczas wydarzenia nie ograniczamy się tylko do jednego rodzaju pojazdu, liczy się dla nas dobra zabawa oraz emocje, które towarzyszą miłośnikom motoryzacji. Niewątpliwie ilość atrakcji oraz bogaty program wydarzenia umacnia nas w przekonaniu, że jest to największa impreza motoryzacyjna w północnej części kraju.

LOKALIZACJA

Biuro Baltic Moto Show
ul. Maurycego Beniowskiego 34
80-382 Gdańsk

KONTAKT

Nr tel.: 531 057 902,
Nr tel.: 693 152 553
biuro@balticmotoshow.com

Baltic Moto Show

instagram

odwiedź nas na instagramie

LOKALIZACJA

Biuro Baltic Moto Show ul. Maurycego Beniowskiego 34
531 057 902 693 152 553
biuro@balticmotoshow.com